kandydatów

Etat Specjalista ds. Administracji Personelem / Asystent

Firma: Spiral Scout z.o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6872055, z dnia 2022-04-19

Spiral Scout jest firmą programistyczną z siedzibą w San Francisco, zatrudniającą zdalnych pracowników na całym świecie. Z naszych niestandardowych rozwiązań programistycznych korzysta 168 z 200 firm z listy Forbes Global, a w serwisie Clutch.co mamy 4,9 na 5 gwiazdek.

Specjalista ds. Administracji Personelem / Asystent

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy specjalisty ds. administracji personalnej, który będzie pracował w polskim przedstawicielstwie w Warszawie i pomoże w rozwoju naszej firmy.

Obowiązki:

  • wsparcie bieżącej obsługi kadrowej pracowników;
  • wsparcie w obsłudze procesów zatrudniania nowych pracowników;
  • monitorowanie ważności badań lekarskich;
  • prowadzenie akt osobowych pracowników, odpowiedzialność za archiwum zakładowe;
  • wsparcie procesów zatrudniania cudzoziemców;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji;
  • udział w projektach HR;
  • aktualizacja systemów HR;
  • nadzór i prowadzenie ewidencji czasu pracy (wnioski urlopowe, absencje chorobowe itd.);
  • obsługa pracowników w zakresie benefitów.

Wymagania

  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office, w tym programów Word i Excel;
  • znajomość języka angielskiego o rosyjskiego w stopniu komunikatywnym;
  • kompetencje miękkie: bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • orientacja na pracę w zespole, dokładność.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • co drugi piątek jest płatnym dniem wolnym od pracy;
  • ubezpieczenie medyczne;
  • płatne kursy, konferencje i seminaria związane z pracą;
  • regularne oceny i przeglądy wynagrodzeń;
  • wewnętrzne lekcje języka angielskiego (online);
  • różne imprezy firmowe i zajęcia integracyjne;
  • opiekę i wsparcie firmy w rozwoju zawodowym i osobistym pracownika.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-04-2022
Wyświetleń: 46