kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. Planowania i zakupów

Firma: Alshaya Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Alshaya Poland Sp. z o. o. to międzynarodowa firma franchisingowa, zrzeszająca marki:

Victoria's Secret, THE BODY SHOP oraz  Bath & Body Works.

Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Asystent / Asystentka ds. Planowania i zakupów
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Bieżące planowanie zakupów, prognozowanie sprzedaży oraz monitorowanie poziom obrotu i marży;
  • Planowanie zapasów w celu realizacji założonego poziomu sprzedaży;
  • Rekomendowanie cen detalicznych dla poszczególnych linii sprzedaży oraz proponowanie strategii cenowej dla marki;
  • Inicjowanie i planowanie wydarzeń promocyjnych.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a przede wszystkim Excel – poziom tabel przestawnych, funkcji wyszukaj pionowo;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zdolność łączenia różnorodnych zadań i priorytetów;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Bezstresowy okres wdrożenia w obowiązki i pełne wsparcie przełożonego;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo w formie zdalnej (2 razy w tygodniu);
  • Zniżkę pracowniczą na zakupy produktów naszych marek;
  • Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Atrakcyjną lokalizację biura.