kandydatów

Etat Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

Firma: Synevo Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Wsparcie Inspektora Ochrony Danych Osobowych w wykonywaniu obowiązków w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji;
  • Ścisła współpraca z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych oraz Działem IT;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów o ochronie danych osobowych, w tym RODO, procedur bezpieczeństwa informacji;
  • Tworzenie, nadzorowanie dokumentacji dotyczącej bezpieczeństwa informacji;
  • Prowadzenie, nadzorowanie dokumentacji wymaganej przez przepisy ochrony danych osobowych, w tym RODO;
  • Analizowanie, opiniowanie procesów, projektów, dokumentów w zakresie ich zgodności z RODO i bezpieczeństwem informacji, rekomendowanie rozwiązań;
  • Organizowanie, przeprowadzanie szkoleń dla pracowników, przygotowywanie materiałów informacyjnych dla pracowników;
  • Przeprowadzanie analiz ryzyka;
  • Udział w procesie obsługi i zarządzania incydentami ochrony danych osobowych
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa ochrony danych osobowych oraz inicjowanie działań zmierzających do dostosowania Spółki do tych zmian;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru IT, Prawo, Administracja lub Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Cyberbezpieczeństwo) i/lub ukończone kursy/szkolenia związane z ochroną danych osobowych, bezpieczeństwem informacji;
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość i umiejętność stosowania przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych, RODO;
  • Znajomość i doświadczenie w stosowaniu normy ISO 27001 oraz standardów i dobrych praktyk;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność, zorganizowanie oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia analiz i raportów.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów, międzynarodowe środowisko;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń w tym indywidualne szkolenia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport, system kafeteryjny, zniżki na badania diagnostyczne, premia roczna);
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.