kandydatów

Etat Account manager w agencji reklamowej / Project manager

Firma: FAST FORWARD COMMUNICATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Warszawa

Account manager w agencji reklamowej / Project manager
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie bieżących projektów i inicjowanie nowych;
  • nadzór nad projektami z obszaru content marketingu;
  • opieka nad kampaniami digital;
  • delegowanie obowiązków do specjalistów;
  • dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów;
  • opracowywanie dokumentacji projektowej – briefów, harmonogramów, kosztorysów, prezentacji, raportów;
  • rozwijanie relacji z klientem;
  • współudział w tworzeniu strategii;
Nasze wymagania:
  • min. 3-4 lata doświadczenia w agencji digitalowej w nadzorowaniu projektów z obszaru content marketingu, performance marketingu, UX, produkcji web aplikacji, SEO, e-commerce;
  • udokumentowana wiedza na temat produkcji cyfrowych treści (artykułów, infografik, wideocastów, podcastów, etc.), zarządzania kampaniami 360 stopni, obsługą klientów e-commerce;
  • dobra organizacja pracy – umiejętność koordynowania wielu zadań równocześnie;
  • samodzielność;
  • umiejętność tworzenia zrozumiałych briefów dla autorów, grafików i mediaplannerów webdesignerów developerów (znajomość formatów, rozdzielczości, nomenklatury);
  • znajomość w praktyce kanałów dystrybucji cyfrowych treści (social media, blogosfera, vlogosfera, serwisy wertykalne, rozwiązania out of the box;
  • opanowanie języka polskiego (w mowie i piśmie na wysokim poziomie) – to wcale nie jest takie proste;
  • rozeznanie w platformach contentowych (np. WordPress);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 w górę;
  • nastawienie na szukanie rozwiązań (nawet jeśli coś wymyka się spod kontroli);
To oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy  (Widełki: 8.000 – 9.000 netto + vat B2B ; 5.500 UoP);
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • dobrą atmosferę wewnątrz organizacji oraz wsparcie współpracowników;
  • ludzkie podejście do godzin pracy i życia prywatnego (choć lubimy je czasem pomóc zorganizować);
  • sprzęt z Jabłuszkiem;
  • dofinansowanie do karty sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • pracę w modelu hybrydowym (zdalnie + z biura) Warszawa, ul. Czerska;
  • kooperację z dużymi, globalnymi firmami;

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-04-2022
Wyświetleń: 109