kandydatów

Etat Młodszy Specjalista Działu Treasury

Firma: SIXT Rent a Car miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista Działu Treasury
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania kluczowe:

  • współpraca z bankami i innymi instytucjami finansowymi w ramach obsługi finansowania zewnętrznego, w tym:
  • weryfikacja umów i harmonogramów spłat finansowania,
  • uruchamianie zabezpieczeń,
  • realizacja płatności związanych z finansowaniem,
  • kontrola rozliczeń z instytucjami,
  • zamykanie umów kredytowych/leasingowych,
  • ewidencja poszczególnych operacji w systemach,
  • obsługa stosownej dokumentacji itp.
  • Przygotowywanie raportów i informacji na potrzeby wewnętrzne i dla instytucji finansujących
  • Inne bieżące zadania i raporty na zlecenie przełożonego.

Wymagane umiejętności:

  • wykształcenie wyższe (uzyskane lub w trakcie studiów), preferowane w zakresie finansów, rachunkowości, ekonomii, matematyki lub zarządzania
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • biegła obsługa narzędzi pakietu Microsoft Office, a w szczególności MS Excel
  • odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • znajomość systemu Symfonia i systemów bankowości internetowej dla firm mile widziana

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku, stałe godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny
  • zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej
  • owoce do biura, pokój relaksu z konsolą do gier