kandydatów

Etat Praktykant w dziale Finansów

Firma: Lotte Wedel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Praktykant w dziale Finansów
PRACUJ Z NAMI Z CZEKOLADOWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ…
którą zagwarantują:
  • Umowa zlecenie
  • Perspektywa rozwoju zawodowego w renomowanej firmie
  • Realizacja zadań z różnych obszarów Finansów Sprzedaży, Marketingu oraz Produkcji
  • Poznanie specyfiki pracy działu controllingu oraz zdobycie perspektywy pracy w różnorodnym dziale
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy z domu
POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:
  • Wsparcie działu Finansów w przygotowywaniu prognoz kosztów do forecastu oraz budżetu
  • Analiza raportów i danych w systemie SAP
  • Pomoc w procesie zamknięcia miesiąca
OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia)
  • Biegłe posługiwanie się programem MS Excel
  • Mile widziana umiejętność obsługi SAP
  • Dobra znajomość podstaw rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Chęć uczenia się
  • Dokładność i staranność
  • Komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji