Etat Specjalista / Specjalistka ds. procedur administracyjnych

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Klienta specjalizującego się w realizacji projektów z branży energetycznej, począwszy od wytwarzania energii elektrycznej ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych, przez dystrybucję energii elektrycznej oraz gazu, po sprzedaż i obrót energią i świadectwami pochodzenia, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. procedur administracyjnych
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Zapewnienie właściwego obiegu i archiwizacji dokumentów z procedur administracyjnych, w tym prowadzenie rejestru dokumentów
  • Zarządzanie bazami danych, dokumentów projektowych, kontaktów
  • udział w organizacji i obsłudze spotkań organów spółek projektowych i przedstawicieli Departamentu, w tym krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Udział w przygotowywaniu pism, notatek, prezentacji na potrzeby pracy Departamentu
    i spółek projektowych a także materiałów informacyjnych o projektach
  • Tłumaczenia prostych dokumentów i zapewnianie współpracy z biurem tłumaczeń
  • Wspieranie w realizacji zadań w obszarze uzyskiwania pozwoleń, w tym współpracy z właściwymi organami administracji i instytucjami przy organizacji spotkań, seminariów, warsztatów, konferencji, szkoleń
Oczekiwania względem Kandydata:
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym umiejętność redagowania dokumentów, obsługa baz danych Excel i Access oraz komunikatorów Teams i Zoom, prowadzenie korespondencji seryjnej, wykonywanie prezentacji w PowerPoint (warunek konieczny, weryfikowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny, weryfikowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 3-letnie na podobnych stanowiskach
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, schludność i odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
Mile widziane:
  • Znajomość SAP
  • Doświadczenie w pracy w zespołach międzynarodowych
  • Doświadczenie w pracy lub współpracy z administracją
  • Doświadczenie w organizacji imprez takich jak konferencje, wystawy, szkolenia
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Zainteresowanie komunikacją społeczną, energetyką odnawialną i/lub ochroną środowiska
  • znajomość MS Project, GIS
Oferujemy:
  • Pracę w ambitnym zespole, realizującym wyjątkowe projekty w międzynarodowym środowisku, w nowoczesnej, dynamicznej firmie
  • Stabilność warunków pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen lub częściowy etat
  • Biuro zlokalizowane w Centrum Warszawy