Etat Praktyki w dziale Kontroli Jakości / Produkcji / Logistyki / Marketingu / Rozwoju (R&D)

Firma: EcoWipes miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

PŁATNE PRAKTYKI LETNIE DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW

Praktyki to doskonały sposób na zrobienie pierwszych kroków na swojej ścieżce zawodowej i zdobycie doświadczeń. EcoWipes tworzy zespół #earthchangers, ludzi którym bliskie jest dobro planety. Jeśli kierujesz się podobnymi wartościami – dołącz do Ecowipes i rozwijaj się razem z nami!

Praktyki w dziale Kontroli Jakości / Produkcji / Logistyki / Marketingu / Rozwoju (R&D)
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Program Praktyk Letnich
  • kierowany jest do studentów IV i V roku studiów oraz Absolwentów
  • realizowany będzie w obszarach: Kontroli Jakości, Produkcji, Logistyki, Marketingu, Rozwoju (R&D)
  • trwa trzy miesiące – od czerwca do września
  • obejmuje pracę w wymiarze minimum 4 dni w tygodniu
Zakres obowiązków:
  • będziesz uczestniczyć w bieżących zadaniach działu realizowanych projektach
  • nad Twoim wdrożeniem będzie czuwać Opiekun
  • zapoznasz się m.in. z dokumentacją, specyficzną dla danego działu, zasady jej archiwizacji, aktualizacji i obiegu dokumentów
  • pracujemy w SAP’ie, poznasz podstawy jego funkcjonowania
  • będziesz przygotowywać raporty i zestawienia oraz aktualizować bazy danych
  • poznasz zasady funkcjonowania zakładu produkcyjnego, wybrane procesy produkcyjne
  • pracując w dziale Kontroli Jakości będziesz wspierać zespół w wykonywaniu analiz fizykochemicznych przygotowywaniu wniosków z nich wynikających
  • praca na Produkcji umożliwi Ci poznanie naszych maszyn i urządzeń oraz zaznajomisz się z ich obsługą
  • w dziale Logistyki poznasz zagadnienia związane z planowaniem produkcji, zakupami, obsługą klienta, przetwarzaniem zamówień i procesem wdrażania naszych nowych produktów
  • praktyki w dziale Marketingu pozwolą Ci rozwinąć się w aspektach związanych z obsługą firmowych social mediów i zadaniami copywriterskimi
  • w dziale R&D dowiesz się jak powstają nowe produkty i będziesz aktywnie uczestniczył w ich tworzeniu
Wymagania:
  • masz status Studenta IV lub V roku lub jesteś Absolwentem studiów wyższych
  • posiadasz wysokie zdolności komunikacji i pracy w zespole
  • cechuje Cię ciekawość, lubisz uczyć się nowych rzeczy
  • chcesz wykorzystać swoją wiedzę teoretyczną w praktyce
  • jesteś ambitny, gotowy do wkroczenia na swoją zawodową ścieżkę,
  • potrafisz obsługiwać komputer i znasz dobrze pakiet Ms Office
  • wykazujesz się sumiennością i dokładnością w wykonywanych działaniach
  • znajomość angielskiego mile widziana – pracujemy w międzynarodowym zespole
Oferujemy:
  • naukę i wdrożenie pod okiem naszych najlepszych Specjalistów
  • praktykę i samodzielność – staniesz się członkiem zgranego zespołu i po wdrożeniu będziesz samodzielnie realizował zadania
  • możliwość dalszej współpracy po zakończeniu programu – najlepsi Praktykanci otrzymają oferty stałej pracy i będą mogli rozwijać się dalej razem z nami!
  • elastyczny czas pracy – dopasowanie godzin pracy do Twojego harmonogramu zajęć
  • umowę zlecenie na czas trwania praktyk i wynagrodzenie miesięczne