kandydatów

Etat Manager / Managerka projektu biznesowego

Firma: NORMA Mariusz Bebłowski miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6910533, z dnia 2022-04-25

NORMA, firma działająca w obszarach deweloperskim, dealerstwa środków transportu oraz maszyn budowlanych poszukuje osoby do nowego ambitnego biznesprojektu.

Manager / Managerka projektu biznesowego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Planowanie i zarządzanie projektem
  • Nadzorowanie prac marketingowych
  • Aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami,
  • Realizowanie założonego planu sprzedaży,
  • Raportowanie zrealizowanych działań,
  • Wizyty zagraniczne w fabrykach
  • Dbałość o najwyższe standardy obsługi Klienta,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Duże pokłady energii oraz kreatywności
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży
  • Znajomość j. Angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność w działaniu i orientacja na realizację wyznaczonych celów,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, managerskie, sprzedażowe i negocjacyjne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Dużą elastyczność w godzinach pracy
  • Premię za osiągnięcie założonych celów
  • Samochód służbowy, laptop, telefon