kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/22/0522
OBOWIĄZKI:

pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży, wyszukiwanie miejsc i nieruchomości m.in. pod zielone szkoły, szkoły językowe czy kolonie dla klientów azjatyckich , dbanie o pozytywny wizerunek firmy, monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu, i inne zlecone, z uwagi na ekspansję sprzedaży wśród klientów pochodzenia azjatyckiego język chiński mile widziany, plus delegacje na terenie całego kraju

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: chiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku