kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji

Firma: Port to Port Immigration Services miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6918885, z dnia 2022-04-27

Port-to-Port Immigration Services z siedzibą w Kanadzie (Halifax, Nova Scotia) jest agencją pracy, poszukuąca pracowników o różnym poziomie wyszkolenia i kwalifikacji dla pracodawców z Kanady.

Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • Aktywne pozyskiwanie wymaganych kandydatów;
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń w mediach społecznościowych i portalach ogłoszeniowych;
  • Raportowanie o postępach w realizacji procesów rekrutacyjnych;
  • Poszukiwanie nowych źródeł i sposobów pozyskiwania kandydatów.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, polskiego, ukraińskiego, rosyjskiego - warunek konieczny;
  • Doświadczenie praktyczne w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
  • Znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Atrakcyjną podstawę + system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę w młodym, ambitnym międzynarodowym zespole.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-04-2022
Wyświetleń: 73