kandydatów

Etat Inżynier Produktu - Elektronik

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

Dla Naszego Klienta, globalnej firmy z branży produkcyjnej, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Inżynier Produktu - Elektronik
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • wykonywanie analiz błędów produkcyjnych
  • wykonywanie analiz zwrotów klienckich oraz gwarancyjnych
  • przeprowadzanie weryfikacji zawartości pamięci układów programowalnych
  • pozyskiwanie wyposażenia i narzędzi laboratoryjnych wymaganych do sprawnego wykonywania pracy
  • wsparcie techniczne i merytoryczne działów jakości oraz współpraca z działem jakości w zakresie satysfacji klienta oraz wymogów dla dostawców
  • określanie akcji korekcyjnych wynikających z przeprowadzonych analiz oraz zapewnienie niezbędnego wsparcia merytorycznego dla działu Jakości w trakcie ich wdrażania
  • przygotowywanie instrukcji stanowiskowych i procedur
  • utrzymywanie porządku i czystości na swoich stanowiskach pracy (zgodnie z zasadami 5S)
  • niezwłoczne informowanie o zagrożeniach związanych z wadliwym produktem lub procesem osób odpowiedzialnych - przełożonego, inżyniera procesu, lidera produkcji, inżyniera jako przestrzeganie zasad BHP oraz niezwłoczne informowanie przełożonego i osób odpowiedzialnych za dany obszar o potencjalnych zagrożeniach dla zdrowia i życia pracowników
Oczekiwania:
  • działanie zgodnie z firmowymi Atrybutami oraz wartościami firmowymi
  • rozpoczęte lub ukończone studia na kierunku Elektronika lub pokrewnym (Telekomunikacja, Automatyka, Robotyka, Mechatronika, Elektrotechnika),
  • analityczne myślenie i inżynierskie podejście w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej (raportów, instrukcji stanowiskowych, procedur
  • dobra znajomość pakietu office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność czytania kart katalogowych, wymogów projektowych, plików projektowych PCB,
  • bardzo dobra znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej (przetwornice napięcia, pętle sprzężenia zwrotnego, sterowniki MOSFET, układy PWM, wzmacniacze operacyjne itp.)
  • znajomość architektury mikrokontrolerów (mile widziane NXP oraz Infineon)
  • umiejetność pisania skryptów batch/powershell, mile widziane programowanie w C, C++, C#, python, java
  • biegłość w obsłudze obsługi sprzętu laboratoryjnego: multimetrów, oscyloskopów, zasilaczy, generatorów itp.
  • umiejętność zaprojektowania eksperymentu/doświadczenia i przeprowadzenia niezbędnych pomiarów w jego trakcie
Mile widziane:
  • znajomość protokołów komunikacyjnych: CAN, LIN, SPI, UART, RS232, Flex Ray
  • znajomość układów wysokonapięciowych i wysokomocowych (np. falowniki, kontrolery baterii)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatny transport do fabryki z Warszawy (Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola)
  • wsparcie zgranego, przyjaznego zespołu
  • możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe)
  • możliwość rozwoju i udział w szkoleniach
  • pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne)