kandydatów

Etat Konstruktor - Technolog

Firma: Norcospectra Industries Sp. z o.o. miejsce pracy: Ciechanów

Grupa Norcospectra jest wiodącą marką na rynkach skandynawskich oraz środkowo i wschodnio - europejskich. Spółki wchodzące w skład grupy projektują, produkują i dostarczają swoim klientom wyjątkowe rozwiązania wyposażenia wnętrz sklepów i punktów usługowych. Od 1993 roku oferujemy zatrudnienie na polskim rynku pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Konstruktor - Technolog
Miejsce pracy: Ciechanów
Opis stanowiska:
  • Projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Optymalizacja istniejących konstrukcji pod względem procesów produkcyjnych
  • Standaryzacja produktów, bieżąca aktualizacja zmian w dokumentacji technicznej
  • Kalkulacja kosztów – ofertowanie
  • Wdrażanie i nadzór nad nowymi projektami
  • Weryfikacja dokumentacji klienta pod względem możliwości produkcyjnych zakładu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn i pokrewne oraz technologia obróbki drewna
  • Umiejętność projektowania w programach 3D – znajomość Solid Works będzie dodatkowym atutem
  • Chęć stałego rozwoju zawodowego
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • znajomość języka angielskiego i obsługa programów MS Office
    • doświadczenie pracy z konstrukcjami ze stali i / lub drewna
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Stabilność zatrudnienia na umowę o pracę
  • Dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole