kandydatów

Etat Księgowa

Firma: BBA Transport System Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym oferującym rozwiązania z zakresu spedycji, transportu i logistyki. Współpracujemy zarówno z wielkimi firmami, jak i małymi przedsiębiorstwami. Naszą ambicją jest budowanie zaufania klientów oraz dostarczanie im najwyższej jakości usług na atrakcyjnych, konkurencyjnych warunkach.

Głęboko wierzymy, że jakość świadczonych usług to najważniejsza cecha, którą może pochwalić się firma. Dlatego regularnie przechodzimy proces certyfikacji ISO i GDP, jesteśmy członkami sieci agencyjnych takich jak IATA i WCA oraz izb gospodarczych. Dbamy o przestrzeganie rygorystycznych norm świata transportu!

Jakości naszych usług nie da się zagwarantować bez zaangażowanego i doświadczonego zespołu. BBA Transport System tworzą specjaliści nastawieni na wsparcie klienta w osiągnięciu przez niego sukcesu. Wartościami koniecznymi do sprawnego funkcjonowania zespołu są zaufanie, współpraca i otwartość na nowości.

Zespół do którego dołączysz będzie pracował w oparciu o:

  • Ponad 22 letnie doświadczenie BBA Transport System jako operatora logistycznego;
  • Nowoczesne metody doradztwa w sprzedaży B2B;
  • Wspierające działania marketingowe;
  • Najnowsze narzędzia IT.
Księgowa
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku obrotowego;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS);
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
  • Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań;
  • Miesięczne uzgadniane rejestrów VAT;
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności w systemie bankowym;
  • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych;
  • Analiza rozrachunków, weryfikacja i uzgadnianie sald kont;
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Wsparcie zespołu księgowego w pracach bieżących;
  • Współpraca z innymi działami w procesie obiegu dokumentów finansowo – księgowych.
Nasze wymagania:
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych;
  • Doświadczenie w pracy w księgowości co najmniej 3 lata;
  • Znajomość ustawy rachunkowości i prawa podatkowego (VAT,CIT,PIT);
  • Doświadczenie w branży transport, spedycja międzynarodowa (TSL);
  • Zaletą będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe Finanse i Rachunkowość lub Ekonomia;
  • Kursy księgowe potwierdzone certyfikatem mile widziane;
  • Dyspozycyjność w godzinach 8.00 – 16.00 (pon. - pt.);
  • Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie;
  • Znajomość programu księgowego Rewizor GT, będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość systemów w branży TSL (np. SPEDTRANS) będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe;
  • Możliwość pracy zdalnej w trybie hybrydowym (po okresie wdrożenia);
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, doświadczonym, kompetentnym (certyfikaty ISO 9001, FIATA, ELA, CPC, GDP, WCA, IATA, inne) i zgranym zespole z wieloma doświadczeniami i sukcesami w branży;
  • Udział w realizacji innowacyjnych i ciekawych projektów (budowa i rozwój nowych działów);
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiety medyczne z dostępem do prywatnej opieki i ochrony zdrowia (możliwość objęcia rodziny, tj. współmałżonków, partnerów, dzieci, przyjaciół);
  • Cotygodniowe masaże w strefie SPA BBA;
  • Dofinansowanie do kart MultiSport;
  • Owocowe wtorki;
  • Szkolenia dla pracowników;
  • Nagrody dla Pracowników;
  • Vouchery na różne atrakcje;
  • Świętowanie sukcesów;
  • Prezenty urodzinowe;
  • Spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe, integracyjne wyjazdy firmowe;
  • Bardzo dobrą opinię firmy na rynku transportowym (Referencje oraz Opinie Klientów i Przewoźników);
  • Udział w szkoleniach, targach, konferencjach;
  • Pozytywną energię, uśmiech i optymizm Zespołu oraz Kierownictwa;
  • Pyszną kawę na co dzień;
  • Bardzo dobrą i przyjazną atmosferę pracy.