Etat Konsultant w Dziale Doradztwa Biznesowego [rekrutacja online]

Firma: Crowe Poland miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 145 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Konsultant w Dziale Doradztwa Biznesowego [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów zewnętrznych dla Klientów w obszarze doradztwa biznesowego (procesowego)
  • Udział w projektach z obszaru: audytu wewnętrznego, audytów SOX, optymalizacji kosztowej organizacji, projektach wewnętrznych
  • Zarządzanie projektami dla Klientów zewnętrznych
  • Rozwój i liderowanie obszarowi Robotyzacji Procesów Biznesowych i realizacja projektów w tym obszarze dla Klientów zewnętrznych
  • Poznawanie nowych trendów i nauka pojawiających się na rynku rozwiązań dotyczących Robotyzacji Procesów Biznesowych
  • Działania sprzedażowe – udział w procesach sprzedażowych (przygotowanie prowadzenie prezentacji, udział w spotkaniach sprzedażowych, przygotowywanie ofert) i realizacja celów sprzedażowych
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego
  • 3-5 lat doświadczenia przy pracy w realizacji projektów doradczych / współpracy z Klientami zewnętrznymi
  • Chęć do rozwoju w obszarze RPA (Robotyzacji Procesów Biznesowych)
  • Zdolności techniczne i chęć pozyskiwania nowej wiedzy
  • Umiejętności analityczne
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokiej motywacji i kultury osobistej
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze procesów księgowych i / lub kontrolingowych

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę