kandydatów

Etat Menedżer produktu

Firma: SP EUROPE Sp. z o.о. miejsce pracy: Pruszków

Ogłoszenie numer: 6951459, z dnia 2022-05-04

SP EUROPE Sp. z o.о.

Firma działa na polskim rynku od 2016 roku i realizuje dostawę, import i dystrybucję części samochodowych oraz smarów do samochodów osobowych i dostawczych do ponad 50 krajów.

Menedżer produktu

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

  • Zarządzanie informacjami o potrzebach Klientów dotyczących produktu (części samochodowe);
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji;
  • Planowanie, realizacja i kontrola budżetu (sprzedaż i koszty);
  • Zarządzanie parametrami systemu cenowego;
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi Dostawcami;
  • Budowanie współpracy z Dostawcami, negocjowanie handlowych warunków współpracy, zawieranie umów;
  • Analiza stanu magazynu i podejmowanie niezbędnych działań w celu optymalizacji załadunku.
  • Określenie asortymentu zakupów do umieszczenia w katalogu asortymentowym.

Wymagania

  • Znajomość rynku samochodów osobowych i ciężarowych na terenie RP, głównych dostawców i dystrybutorów części zamiennych;
  • Zrozumienie zasad organizacji działań w zakresie rozwoju asortymentu, cen i promocji sprzedaży;
  • Umiejętność tworzenia macierzy danych dla klientów, produktów, rynków regionalnych, tworzenia prezentacji, raportów;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (przetwarzanie dużych tablic danych);
  • Znajomość systemu SAP CRM, SAP BW mile widziana;
  • Znajomość katalogów z oryginalnymi częściami zamiennymi (Etka i inne);
  • Znajomość języka rosyjskiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system benefitów;
  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora;
  • Praca od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00 (z godzinną przerwą na obiad);
  • Miła i przyjazna atmosfera w pracy;
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu;
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.