kandydatów

Etat Referent / Referentka działu sprzedaży

Firma: Hosten Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 6954588, z dnia 2022-05-04

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Referent / Referentka działu sprzedaży

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • Monitorowanie i obsługa zamówień klientów.
  • Wystawianie faktur oraz wszelkich dokumentów związanych z zamówieniami klientów.
  • Monitorowanie dokumentacji firmy.
  • Sporządzanie niestandardowych wycen.
  • Sporządzanie dokumentacji eksportowej.
  • Informowanie o dostępnym w sprzedaży asortymencie.
  • Przyjmowanie reklamacji od klientów oraz ich weryfikacja.
  • Optymalne planowanie produkcji.
  • Aktywna współpraca z Działem Handlowym.
  • Odbieranie połączeń telefonicznych oraz obsługa przychodzących e-maili.
  • Wykonywanie czynności biurowych.
  • Szkolenie pracowników innych działów.
  • Wsparcie  działu handlowego oraz działu logistyki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Biegła umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Dynamizm i samodzielność w działaniu.
  • Zdolności analityczne.
  • Odpowiedzialność.
  • Dokładność, skrupulatność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat.
  • Pracę w zgranym i miłym zespole.
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju.
  • Praca w dogodnej lokalizacji.