kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Inspektor
Miejsce pracy: Warszawa

Nazwa komórki organizacyjnej: Zespół ds. Procedury Administracyjnej/ Wydział Wsparcia Przedsiębiorców

Główne obowiązki wykonywane na stanowisku:
  • prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z realizacją zadań wynikających z ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, w tym kompletowanie i analiza akt sprawy oraz sporządzanie projektów decyzji ws. zwrotu przyznanego dofinansowania;
  • podejmowanie działań mających na celu skierowanie sprawy na drogę postępowania egzekucyjnego w administracji, w tym przygotowanie tytułów wykonawczych;
  • monitorowanie przebiegu egzekucji;
  • przygotowywanie okresowych informacji i analiz w zakresie realizowanych zadań;
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi Urzędu w zakresie wykonywania bieżących zadań.
Wymagane wykształcenie i staż pracy:
  • Wykształcenie wyższe i co najmniej 1 rok stażu pracy.
Wymagania niezbędne:
  • znajomość ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego oraz ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji;
  • umiejętność posługiwania się komputerem w środowisku MS Office, w szczególności Word i Excel;
  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków;
  • umiejętność efektywnego planowania pracy i terminowość;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność samodzielnego działania;
  • zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole;
  • dokładność, sumienność;
  • etyka pracy i kultura osobista.
Wymagania dodatkowe:
  • wykształcenie wyższe prawnicze albo wyższe w zakresie administracji publicznej;
  • znajomość ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych;
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych lub inne doświadczenie procesowe.
Warunki pracy na danym stanowisku:
  • praca głównie wykonywana jest w pozycji siedzącej (praca z dokumentami, obsługa komputera),
  • praca w pełnym wymiarze: 40 godz. tygodniowo, 8 godz. dziennie, w godz.: 08:00-16:00.
  • Umowa zawarta na czas określony do 33 miesięcy.
Wymagane od kandydatów dokumenty i oświadczenia:
  • List motywacyjny,
  • Kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • Oświadczenie do naboru,
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających zatrudnienie (świadectwa pracy),
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wymagania kwalifikacyjne,
  • Adres e-mail lub numer telefonu, który jest niezbędny, by poinformować o spełnieniu wymagań formalnych i terminie postępowania kwalifikacyjnego.