kandydatów

Etat Laborant / Kontroler jakości

Firma: Dawtona Sp. z o.o. miejsce pracy: Błonie

W związku z planowanym wzrostem produkcyjnym i uruchomieniem nowych linii, zatrudnimy osoby na stanowisko:

Laborant / Kontroler jakości
Miejsce pracy: Błonie (mazowieckie)
Nr ref.: 03/05/2022
Twój zakres obowiązków:
  • Pobieranie próbek surowców
  • Kontrola jakości przyjmowanych surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych
  • Raportowanie wyników kontroli oraz badań wyrobów w trakcie produkcji
  • Kontrolowanie prowadzenia zapisów przez pracowników firmy
  • Kontrola higieny pracowników produkcji
  • Kontrola i ocena stanu sanitarno-higienicznego zakładu
  • Wykonywanie prostych analiz fizyko-chemicznych i sensorycznych
  • Udział w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie: gastronomia, technologia żywności, biologia lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie, spostrzegawczość i systematyczność
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej, znaczącej pozycji na rynku
  • Dobre warunki i atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie