kandydatów

Etat Konserwator/złota rączka

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Konserwator/złota rączka
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/05085
OBOWIĄZKI:

Do obowiązków pracownika będzie należało : • bieżące wykonywanie drobnych napraw np. klamek, zamków, okien, drzwi itp. • wykonywanie wymian uszczelek okiennych, baterii, zaworów, białego montażu, żarówek, itp. • wykonywanie drobnych prac budowlanych np. malowanie, gipsowanie, wstawienie drzwi, wymiana wykładziny • usuwanie drobnych usterek i awarii hydraulicznych • udrażnianie rynien • montaż i składanie gotowych mebli • dokonywanie zakupów niezbędnych do wykonywania bieżących napraw i konserwacji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Montaż mebli
Uprawnienia: Prace remontowo-budowlane

Wymagania inne:

Do obowiązków pracownika będzie należało : bieżące wykonywanie drobnych napraw np. klamek, zamków, okien, drzwi itp. wykonywanie wymian uszczelek okiennych, baterii, zaworów, białego montażu, żarówek, itp. wykonywanie drobnych prac budowlanych np. malowanie, gipsowanie, wstawienie drzwi, wymiana wykładziny usuwanie drobnych usterek i awarii hydraulicznych udrażnianie rynien montaż i składanie gotowych mebli dokonywanie zakupów niezbędnych do wykonywania bieżących napraw i konserwacji

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy