kandydatów

Etat Pracownik fizyczny (dział Badań i Rozwoju)

Firma: MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. miejsce pracy: Warszawa

Pracownik fizyczny (dział Badań i Rozwoju)
Miejsce pracy:Warszawa
Opis stanowiska

Praca fizyczna na powietrzu przy produkcji elementów kompozytowych polegająca na przygotowaniu form, komponentów do produkcji, realizacja produkcji.

Wymagania

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w realizacji prac ogólnobudowlanych (montaż kotew, przygotowanie form/szalunków, zbrojenie, szlifowanie betonu, wiercenie, malowanie itp.) do realizacji projektu, gotowych do przyuczenia i otwartych na uczenie się nowych umiejętności.

Oferujemy
  • Czas realizacji projektu: 3-4 miesiące
  • Start prac: połowa czerwca 2022r.
  • Lokalizacja: Białołęka
  • Umowa: zlecenie i rynkowe wynagrodzenie godzinowe
  • Ilość poszukiwanych pracowników: 3 osoby
  • Na terenie bazy posiadamy zaplecze socjalne.

Do aplikowania zachęcamy także osoby z Ukrainy.

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona  – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”