kandydatów

Etat Asystentka / Asystent Biura

Firma: Audiostacja miejsce pracy: Łomianki

Ogłoszenie numer: 6996405, z dnia 2022-05-12

Firma zajmuje się importem i dystrybucją sprzętu muzycznego i nagraniowego. Jest jednym z największych i najbardziej znanych dystrybutorów w branży. Stanowisko pracy mieścić się będzie w naszej siedzibie w podwarszawskich Łomiankach. Zajrzyj na www.audiostacja.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Asystentka / Asystent Biura

Miejsce pracy: Łomianki

Nr Ref.: RC22

Opis stanowiska

Wybrany kandydat/kandydatka będzie zajmować się codziennymi aktywnościami związanymi z pracą biura, a zakres obowiązków będzie następujący:

  • Obsługa recepcji
  • Bliska współpraca z Działem Księgowości i Administracji
  • Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Pomoc w realizacji bieżących zadań Zarządu

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość pakietów biurowych MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysokie poczucie estetyki
  • Doskonała organizacja pracy

Oferujemy

  • Pracę w bardzo stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Umowę o pracę