Etat Specjalista ds. informatycznych sekcji AV / IT Specialist

Firma: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7002975, z dnia 2022-05-13

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Centrum Systemów Informatycznych

poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. informatycznych sekcji AV / IT Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa pracowników naukowych/dydaktycznych w zakresie wydawania i nadzoru sprzętu AV oraz udzielanie pomocy technicznej w zakresie AV
  • samodzielne wspieranie od strony technicznej wykładów stacjonarnych oraz on-line
  • zakładanie, prowadzenie i pomoc w realizacji spotkań on-line na platformach Cisco Webex, MS Teams lub innych
  • przygotowywanie oraz realizacja obrazu i dźwięku podczas realizacji wydarzeń na Uniwersytecie
  • rejestrowanie audio/video oraz edycja wydarzeń, spotkań, koncertów, konferencji
  • uczestniczenie w przygotowywaniu planów zakupowych i zamówień dla sprzętu AV
  • dokonywanie drobnych napraw AV, serwisowanie powierzonego sprzętu

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane w kierunkach technicznych (elektroniczny, IT, elektryczny)
  • zaawansowana obsługa komputera i systemów operacyjnych MS Windows, macOS, Linux
  • język Angielski w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, pracujące soboty i niedziele
  • otwartość i pozytywne nastawienie

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze sprzętu audio-video
  • doświadczenie w obsłudze programów edycji obrazu i dźwięku

Oferujemy

  • pracę w stabilnej instytucji państwowej
  • trzynastą pensję
  • pakiet świadczeń socjalnych