kandydatów

Etat Kierownik rejestracji Poradni Hematologicznej

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7004112, z dnia 2022-05-13

Instytut Hematologii i Transfuzjologii zatrudni

Kierownika rejestracji do pracy w poradni IHiT

Kierownik rejestracji Poradni Hematologicznej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizacja i nadzorowanie pracy podległych pracowników,
  • Osobista i telefoniczna rejestracja pacjentów na wizyty,
  • Kontakt z pacjentami osobisty i z użyciem systemów teleinformatycznych,
  • Rejestrowanie i rozliczanie świadczonych usług medycznych,
  • Sporządzanie raportów okresowych i dokumentów rozliczeniowych z wykonanych usług medycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność rozliczania procedur medycznych oraz kart DiLO,
  • Komunikacja i umiejętność współpracy w zespole,
  • Umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Przyjazne warunki pracy.

Miejsce pracy:

Ul. Chocimska 5, Warszawa

Godziny pracy:

7.30 -15.05 od poniedziałku do piątku