kandydatów

Etat Konsultant ds. sprzedaży i wsparcia Klienta B2B

Firma: Wolante Investments Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6996135, z dnia 2022-05-17

Wolante Investments Sp. z o.o.

Investments Spółka z o.o.

Wolante Investments Sp. z o.o. jest właścicielem portalu technologicznego apaczka.pl, będącego liderem w segmencie B2B od ponad 12 lat. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie procesów wysyłkowych, oferujemy szeroki zakres usług kurierskich oraz dedykowanych usług własnych dla firm. Oferowane przez nas rozwiązania są wykorzystywane przez firmy z branży e-commerce, duże podmioty typu marketplace, ale również niewielkie firmy nadające kilkanaście przesyłek miesięcznie.

Naszą ambicją jest dalszy dynamiczny rozwój w obszarze proponowanych usług. Ważnym elementem naszej strategii biznesowej jest rozwój kompetencji naszego zespołu pracowników. Zapewniamy dostęp do szkoleń, możliwość uczenia się u ekspertów z wielu działów firmy, wyjazdy integracyjne, a benefity typu opieka medyczna są oczywistością. Wierzymy, że dzięki prężnie działającemu biznesowi oraz zaangażowanemu zespołowi uda się nam osiągnąć ambitne cele.

Konsultant ds. sprzedaży i wsparcia Klienta B2B

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzedaż rozwiązań technologicznych z obszaru logistyki w modelu subskrypcyjnym klientom B2B (właścicielom e-commerce)
  • Rozpoznawanie potrzeb Klientów prowadzących sklepy internetowe, związanych ze wsparciem logistycznym, obsługą procesów posprzedażowych, budowaniem marki
  • Edukowanie Klientów o dostępnych dla nich usługach (rozwiązaniach SaaS) oferowanych w modelu subskrypcyjnym
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego właścicielom e-commerce w zakresie ofertowych narzędzi przydatnych w zarządzaniu procesem wysyłkowym oraz budowaniu marki (brandu)

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów B2B
  • Komunikatywność, umiejętność słuchania potrzeb oraz nawiązywania relacji z Klientem
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Zainteresowanie branżą e-commerce oraz nowinkami technologicznymi
  • Mile widziane doświadczenie sprzedażowe w branży logistycznej/ e-commerce
  • Zaangażowanie, motywacja oraz chęć do współpracy
  • Mile widziane doświadczenie sprzedażowe w branży logistycznej/e-commerce (doświadczenie w pracy ze sklepami internetowymi i platformami sprzedażowymi)