kandydatów

Etat Główny Koordynator ds. Cyberbezpieczeństwa

Firma: Budimex SA miejsce pracy: Warszawa

Główny Koordynator ds. Cyberbezpieczeństwa
miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
U nas znajdziesz:
  • System premiowy
  • Sekcje sportowe
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Dobrą atmosferę w pracy

Budimex wkroczył wielkim krokami w erę digitalizacji…

Czym zajmuje się nasze IT ?

Chmura, CI/CD, konteneryzacja, mikrousługi, API management, aplikacje mobilne, aplikacje webowe, ERP, silniki BPM, integracja rozwiązań, digitalizacja placu budowy, zdalne zarządzanie budynkiem, zdalne sterowanie ruchem drogowym, smart city, przetwarzanie dużych zbiorów danych…

Pracujemy w technologiach:

Kubernetes, Java, Spring Boot, .Net, React, Angular, Kong, WSO2, Nifi, Talend, Event Broker, Azure DevOps, Selenium, Agile, ServiceNow i inne.

Twoje przyszłe zadania:
  • Zapewnienie stosowania Polityk Bezpieczeństwa Informacji w ramach Usług świadczonych przez Biuro IT,
  • Koordynacja w zakresie zarządzania Ciągłością Działania Usług IT (nadzór nad powstawaniem planów Business Continuity oraz Disaster Response, przeprowadzaniem ich przeglądów oraz testów),
  • Analiza ryzyka technicznego występującego w ramach Usług IT oraz podejmowanie działań w celu zmniejszania wykrytego ryzyka,
  • Koordynacja współpracy IT z zespołem Security Operations Center,
  • Zapewnienie monitoringu infrastruktury i detekcji zdarzeń mających wpływ na bezpieczeństwo,
  • Zapewnienie detekcji oraz  priorytetyzacji podatności, koordynacja działań związanych z usuwaniem podatności,
  • Uczestnictwo w procesie reagowania i rozwiązywania incydentów bezpieczeństwa,
  • Uczestnictwo w procesie Zarządzania Zmianą w Usługach IT,
  • Uczestnictwo w audytach przeprowadzanych w Biurze IT, w tym współudział w zapewnieniu stosowania technicznych wymagań norm ISO 20 000 oraz ISO 27 000,
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za Bezpieczeństwo Informacji w Budimex.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Wykształcenie wyższe techniczne- preferowany kierunek informatyka,
  • Doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa systemów IT,
  • Znajomość standardów projektowania, modelowania i dokumentowania architektury IT,
  • Wiedza z zakresu prawa gospodarczego (umowy w obrocie gospodarczym),
  • Znajomość nowoczesnych technologii, procesów, produktów i usług IT.
  • Wiedza z zakresu projektowania, wdrażania i optymalizacji procesów,
  • Umiejętność przygotowania wkładu do modeli finansowo-biznesowych usługi IT (estymacja  kosztów),
  • Wiedza na temat dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT (ITIL),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w tym słownictwo IT).
Jesteśmy liderem wśród pracodawców w branży budowlanej - organizacją z wieloletnimdoświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Działamy na rynku w Polsce nieprzerwanieod 1968 roku. Zatrudniamy ponad 7000 pracowników, realizując ponad 300 kontraktóww ciągu roku. Cenimy sobie profesjonalizm, pasję tworzenia oraz partnerskie relacje.

Dołącz do nas, a będziesz uczyć się od najlepszych, realizując prestiżowe inwestycjew sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznegoi infrastrukturalnego.