kandydatów

Etat Asystentka / Asystent księgowości

Firma: Landi Renzo Polska Sp.zo.o. miejsce pracy: Józefów

Ogłoszenie numer: 7017582, z dnia 2022-05-17

Landi Renzo Polska Sp. z o.o. - Światowy producent i dystrybutor samochodowych instalacji LPG/CNG.

Asystentka / Asystent księgowości

Miejsce pracy: Józefów

Opis stanowiska

  • weryfikacja, klasyfikacją i wprowadzaniem dokumentów do systemu księgowego
  • wsparcie zespołu księgowości w realizacji innych zadań księgowych

Wymagania

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w dziale księgowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • wyższe wykształcenie (mile widziane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia
  • pakiety socjalne
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole