Etat Starszy Specjalista ds. Ecommerce / Kierownik Operacyjny działu E-commerce

Firma: Candellux Lighting Sp. z o.o. miejsce pracy: Wołomin

Ogłoszenie numer: 7021953, z dnia 2022-05-18

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie środkowo-wschodniej.

Obecnie poszukuje energicznego i zmotywowanego do działania kandydata na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Ecommerce / Kierownik Operacyjny działu E-commerce

Miejsce pracy: Wołomin

Opis stanowiska

  • Prawidłową obsługę Klienta i przepływ zamówień w kanale e-commerce
  • Nadzór i wdrażanie oferty zgodnie z przyjętą strategią rozwoju e-commerce, w tym wdrożenia oferty w zewnętrznych serwisach sprzedażowych
  • Bieżącą kontrolę wyników w obszarze sprzedaży e-commerce
  • Prawidłowe funkcjonowanie sklepów internetowych i platformy B2B opartych o platformę IDOSELL (IAI)
  • Konfigurację i prawidłowe działanie akcji promocyjnych
  • Zarządzanie już istniejącymi integracjami z zewnętrznymi marketplaces
  • Administracja systemem ERP (konfiguracje/uprawnienia itp.)
  • Rozwijanie narzędzi cyfrowych używanych przez Firmę
  • Współpracę działu e-commerce z pozostałymi obszarami organizacji
  • Konfigurację i usprawnianie istniejących procesów sprzedażowych
  • Bieżącą komunikację z zewnętrznymi partnerami biznesowymi (SEO, Ads, Content)

Wymagania

  • Umiejętności pracy w nowo powstałym obszarze firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. Mile widziane doświadczenie w budowaniu zespołów wsparcia sprzedaży
  • Chęci do wprowadzania zmian i optymalizacji obowiązujących procesów
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na platformach e-commerce, szczególnie w obszarach związanych z procesami back-office
  • Praktycznej znajomość plików xml i csv w obszarze importów/eksportów danych oraz integracji
  • Doświadczenia prowadzeniu sklepu na Allegro (mile widziane inne marketplaces),
  • Praktycznej znajomości narzędzi i serwisów wspierających sprzedaż (Ceneo, Baselinker, Google Shopping, Szpiegomat, itp.)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Excel
  • Szybkie przyswajanie wiedzy, chęć uczenia się

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwości rozwoju w rozbudowywanym w obrębie Firmy kanału sprzedaży e-commerce
  • Możliwość kreowania i wdrażania własnych pomysłów
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy.