Etat Młodszy Specjalista w Departamencie Projektów Infrastrukturalnych

Firma: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7032732, z dnia 2022-05-20

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Młodszy Specjalista w Departamencie Projektów Infrastrukturalnych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: MS/DPI/05/22

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • prowadzenie sekretariatu zespołu (w zakresie zadań realizowanych przez zespół w ramach PORPW, POPW oraz POIG) w tym:
    • prowadzenie obsługi administracyjnej DPI (obsługa systemu e-Dok), w tym przyjmowanie i rozdzielanie korespondencji kierowanej do DPI;
    • kierowanie korespondencji do wnioskodawców / beneficjentów i innych podmiotów;
    • organizacja i obsługa spotkań;
    • prowadzenie archiwum dokumentów Departamentu.
  • monitoring umów zawartych z beneficjantami:
    • weryfikacja dokumentów, sprawozdań dostarczanych przez beneficjentów;
    • weryfikacja wniosków o płatność, przygotowywanie rekomendacji płatności;
    • prowadzenie korespondencji z beneficjentami,
    • wizyty monitorujące na miejscu realizacji projektów;
    • weryfikacja i uzupełnianie baz danych i systemów informatycznych danymi w zakresie realizowanych zadań, w tym wprowadzanie danych do systemu SL.

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • znajomość zagadnień z zakresu obsługi sekretariatu;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz dobrej organizacji pracy;
  • umiejętność współpracy w zespole.

Wymagania pożądane:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 18 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy biurowej;
  • doświadczenie w pracy w administracji publicznej;
  • doświadczenie we wdrażaniu projektów infrastrukturalnych;
  • doświadczenie w ocenie wniosków o dofinansowanie;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office;
  • znajomość ustawy Pzp;
  • prawo jazdy kat. B (czynne).

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • premię regulaminową
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • szkolenia
  • atrakcyjną lokalizację
  • wydarzenia integracyjne
  • programy socjalne.