kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 99147

Warunki pracy

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • praca biurowa przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie

  • budynek nie przystosowany dla osób z niepełnosprawnością (bariery architektoniczne).

Zakres zadań

  • Prowadzi księgi inwentarzowe środków trwałych, pozostałych środków trwałych i wyposażenia w użytkowaniu, w zakresie nieruchomości, sprzętu kwaterunkowego i biurowego, sprzętu medycznego, sprzętu gospodarczego, sprzętu łączności i transportu itp. dla obiektów Urzędu na terenie Miasta St. Warszawy z wyłączeniem sprzętu z zakresu informatyki.
  • Prowadzi ewidecję faktur oraz wydatków realizowanych przez Wydział Logistyki wg klasyfikacji budżetowej.
  • Przygotowuje na wezwanie komórki finansowej okresowych analiz z wykonania ustawy budżetowej przez Wydział Logistyki oraz Wydziały: Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Archiwum i Ewidencji Cudzoziemców oraz Obsługi Kancelaryjnej Biura Dyrektora Generalnego w wybranych pozycjach budżetowych.
  • Przygotowuje umowy na potrzeby Wydziału Logistyki.
  • Wykonuje zadania polegające na prowadzeniu spraw związanych z ubezpieczeniem mienia Urzędu.
  • Wykonuje sprawozdania bilansowe nośników energii i infrastruktury ciepłowniczej (G-02b) dla Urzędu do Spraw Cudzoziemców.
  • Wykonuje zbiorcze zestawienia informacji o zakresie korzystania przez UdSC ze środowiska oraz wysokości należnych z tego tytułu opłat.
  • Przygotowuje i przekazuje dokumenty do archiwum zakładowego w zakresie prowadzonych spraw.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego
  • Ogólna znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych.
  • Znajomość obsługi programów ewidencji środków trwałych.
  • Ogólna znajomość ustawy o służbie cywilnej.
  • Umiejętność obsługi komputera (edytor tekstu - WORD, EXCEL).
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie z zakresu obszaru związanego z ewidencją.
  • Przeszkolenie z zakresu ustawy Prawo zamówień publicznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A1.
  • Znajomość obsługi systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją.