kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin. To właśnie globalne doświadczenie daje nam solidne podstawy do realizacji obsługi logistycznej na najwyższym poziomie. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Piaseczno
Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie procesów związanych z zatrudnianiem pracowników
  • Obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz jej archiwizacja
  • Ewidencja czasu pracy i nieobecności pracowników
  • Przygotowanie raportów, zestawień i analiz z zakresu kadr i płac
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników
  • Rozliczanie benefitów pracowniczych (pakietów medycznych, ubezpieczenia na życie, programu Multisport)
  • Wsparcie przy sporządzaniu list płac
Nasze wymagania
  • Przynajmniej kilkumiesięczne doświadczenie w pracy na stanowisku kadrowo-płacowym
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość obsługi programu Płatnik
  • Znajomość programu Symfonia Kadry i Płace będzie atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Chęć rozwoju, otwartość i inicjatywa w działaniu
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmie z branży TSL
  • Rozwój zawodowy w doświadczonym i wspierającym się zespole specjalistów
  • Możliwość pracy hybrydowej po stacjonarnym wdrożeniu
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego
  • W pełni sfinansowany bezpłatny pakiet medyczny
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport oraz dodatkowe benefity dla Ciebie
  • i Twoich bliskich związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie