kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej miejsce pracy: Kosów Lacki

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kosów Lacki
Numer: StPr/22/0288
OBOWIĄZKI:

obsługiwanie urządzeń biurowych, obsługiwanie korespondencji firmowej, przyjmowanie i obsługa interesantów, udzielanie informacji interesantom, sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej, dobra znajomość pakietu MS Office, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii, uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych organizowanych w firmie, wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych dotyczących pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagania inne:

bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność

Miejsce pracy:

Kosów Lacki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej