kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: FOLGA SPÓŁKA AKCYJNA miejsce pracy: Radom

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Radom

Wynagrodzenie:  od 9,8 do 11,5 euro netto na h (proszę o wpisanie przedziału jeśli nie będzie można w euro to w ostateczności niech będzie w PLN od 45 do 53 zł na h)

Zakres obowiązków:
  • Praca na produkcji u jednego z naszych Klientów, na wybranym projekcie: pakowanie kwiatów, pralnia, produkcja drobiu
  • Wykonywanie prostych i podstawowych czynności produkcyjnych (pakowanie, sortowanie)
Wymagania:
  • Chęć do pracy terminowej (3 miesiące) lub do pracy długofalowej
  • Zdolności manualne i dobra kondycja fizyczna
  • Zaangażowanie w codzienne obowiązki
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie w Holandii
  • Możliwość transportu z Polski do Holandii
  • Umowę o pracę
  • Pracę zmianową po 8/10 h (w zależności od projektu)
  • Wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności i możliwość wyjazdu od zaraz
  • Więcej informacji pod nr telefonu +48 451 174 264, +48 451 174 274