kandydatów

Etat Referent ds. inwestycji

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7056660, z dnia 2022-05-25

Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Referent ds. inwestycji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji dot. zadań inwestycyjnych
  • Monitorowanie realizacji zadań inwestycyjnych i przeprowadzanie kontroli wewnętrznych,
  • Przegląd i weryfikacja formalna opisów przedmiotu zamówienia i wzorów umów w zakresie realizowanych zadań technicznych,
  • Prowadzenie korespondencji w zakresie finansowania projektów inwestycyjnych
  • Udział w spotkaniach z projektantami przy ustalaniu zakresu dokumentacji projektowej, technologii wykonania robót, zastosowania rozwiązań techniczno-materiałowych, danych wyjściowych do kosztorysów inwestorskich i przedmiarów robót,
  • Tworzenie protokołów wprowadzenia wykonawcy na budowę i uczestniczenie w odbiorach robót,
  • Współpraca z inspektorami nadzoru inwestycyjnego
  • Uczestnictwo z ramienia Instytutu na spotkaniach i naradach z wykonawcami i innymi uczestnikami procesu budowlanego,
  • Archiwizacja dokumentów Działu.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe.
  • Znajomość prawa budowlanego oraz innych przepisów związanych z procesem inwestycyjnym.
  • Biegła znajomość programów Word i Excel.
  • Biegła znajomość zasad tworzenia pism urzędowych.
  • Znajomość zasad ofertowania i wyboru wykonawców.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy

  • Pracę w budynkach Instytutu w przyjaznym zespole.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Stabilne warunki pracy – umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju kompetencyjnego.
  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie wypoczynku indywidualnego, karta sportowa).