kandydatów

Etat Kierownik Działu Sprzedaży

Firma: SP EUROPE Sp. z o.о. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7062450, z dnia 2022-05-26

SP EUROPE Sp. z o.о.

Firma działa na polskim rynku od 2016 roku i realizuje dostawę, import i dystrybucję części samochodowych oraz smarów do samochodów osobowych i dostawczych do ponad 50 krajów. Posiada swój kompleks logistyczny.

Kierownik Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Rozwój sprzedaży za granicą (UE, Ameryka Łacińska, Bliski Wschód, kraje arabskie, Afryka);
  • Opracowanie strategii sprzedaży, polityki dystrybucji na rynkach międzynarodowych;
  • Wyszukiwanie i uruchamianie nowych kanałów sprzedaży;
  • Tworzenie i kontrola realizacji planów sprzedażowych;
  • Planowanie, organizowanie i kontrola działań podległych jednostek i pracowników;
  • Zapewnienie efektywnego wykorzystania budżetów;
  • Zapewnienie wsparcia metodycznego i szkolenia z procesów zgodnie z przydzielonym obszarem odpowiedzialności;
  • Tworzenie systemu raportowania end-to-end (kontrola raportowania, generowanie raportów skonsolidowanych).

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym;
  • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej;
  • Umiejętność tworzenia macierzy danych klientów, produktów, rynków regionalnych oraz prezentacji, raportów i przygotowywania dokumentów;
  • Bardzo dobra znajomość Excel.
  • Znajomość rynku logistycznego i/lub branży motoryzacyjnej i/lub spedycyjnej oraz znajomość SAP CRM, SAP BW mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny;
  • Znajomość języka rosyjskiego - warunek konieczny.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę od początku zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju kariery w różnych obszarach firmy;
  • Szkolenia zawodowe;
  • System premiowy - uzależniony od zaangażowania i osiąganych kluczowych wskaźników efektywności (KPI).