kandydatów

Etat Koordynator ds. badań klinicznych

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Koordynator ds. badań klinicznych

Główne zadania:

  • nadzorowanie i kontrolowanie poprawnego przebiegu badań klinicznych, nadzór nad pobieraniem, przechowywaniem i przesyłaniem próbek wg protokołu,
  • wyznaczanie terminów wizyt pacjentów programowych
  • kontakt ze środowiskami pacjenckimi i jednostkami kierującymi pacjentów do badania klinicznego
  • ocena zgodności prowadzonych badań z zasadami Dobrej Praktyki Klinicznej (ICH-GCP)
  • organizacja wizyt monitorujących w ośrodkach prowadzących badania kliniczne
  • kontrola zgodności prowadzonych badań z protokołem
  • wprowadzanie danych do Kart Obserwacji Klinicznej (CRF)
  • przygotowanie dokumentacji badania, w tym ICF, TMF
  • wsparcie badaczy w gromadzeniu dokumentacji źródłowej pacjentów
  • kontrola przestrzegania Standardowych Procedur Operacyjnych (SOP)
  • nadzór nad aktualizacją strony www
  • przygotowanie i przesyłanie rocznych raportów o bezpieczeństwie do sponsora, koordynatora w IPCZD, organów regulacyjnych oraz Komisji Bioetycznej
  • zbieranie i podsumowania wyników badań
  • współuczestnictwo przy formalnej stronie badań klinicznych – umowy z ośrodkami, rejestracja leku/wyrobu badanego, szkolenia personelu medycznego i pomocniczego
  • organizacja spotkań oraz udział w spotkaniach badaczy

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne (farmacja, biologia, chemia, badania kliniczne)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy Monitora lub koordynatora Badań Klinicznych – warunek konieczny
  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność
  • dostępność/elastyczność do wyjazdów służbowych
  • szkolenia kierunkowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na ½ etatu na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej
  • ruchomy czas pracy
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci
  • systemy premiowe
  • trzynastą pensję
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.