kandydatów

Etat Kierownika Projektu (inż. Elektryk)

Firma: NET Service S.A. miejsce pracy: Warszawa

NET Service S.A. specjalizuje się w zakresie projektowania, instalacji, serwisie oraz konserwacji systemów teletechnicznych, elektrycznych jak również automatyki budynkowej, oraz drzwi automatycznych.

NET Service wchodzi w skład Grupy Dussmann – międzynarodowy Holding Dussmann, wiodący dostawca usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, naszym Klientom oferujemy wsparcie w procesie całej inwestycji począwszy od koncepcji-projektu, aż do obsługi pogwarancyjnej. Dzięki własnym grupom serwisowym na terenie całego kraju jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom usług dla najbardziej wymagających Klientów.

Kierownika Projektu (inż. Elektryk)
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • koordynacja realizacji procesu budowy, instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • koordynacja modernizacji i przebudowy istniejących obiektów, zgodnie z regulacjami i wymogami prawnymi
  • realizowanie planów dotyczących harmonogramu, kosztów i jakości wykonania inwestycji, sporządzanie rozliczeń końcowych
  • nadzór nad płynnym przebiegiem procesu budowlanego oraz odpowiedzialność za budżet inwestycji
  • współpraca w przygotowaniu przetargów, przystosowaniu dokumentacji, zawieranie umów i zlecanie prac.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: kierunki techniczne – elektryczny, sanitarny, budowlany)
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (np. kierownik projektu, kierownik kontraktu, kierownik budowy lub trzyletnie na stanowisku inż. projektu) przy realizacji inwestycji kubaturowych oraz znajomość prawa budowlanego i specyfiki rynku budowlanego i nieruchomości
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych w miejsca prowadzonych inwestycji
  • wysokie kompetencje interpersonalne, samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zorientowanie na cel
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i indywidualne możliwości rozwoju w ambitnym zespole
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania oraz możliwość realizacji skomplikowanych projektów inwestycyjnych
  • benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)