kandydatów

Etat Kierownik ds. Klientów Kluczowych

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Kierownik ds. Klientów Kluczowych
Miejsce pracy: Warszawa

Nasze oczekiwania:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B oraz rozwoju posiadanego portfela Klientów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rynku benefitów (lub pokrewnego) będzie dużym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym komunikacyjne i negocjacyjne
  • Proaktywna postawa, inicjatywa w kontakcie z Klientami, wytrwałość w dążeniu do realizacji celu oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie
Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów na powierzonym terenie
  • Sprzedaż platformy benefitowej Medicover Benefits
  • Tworzenie i zarządzanie planem rozwoju i utrzymania portfela kluczowych Klientów na powierzonym terenie
  • Tworzenie i rozwój relacji biznesowych z kluczowymi osobami w organizacjach Klientów
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Reprezentowanie Firmy na zewnątrz
Nasza oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: podstawę wynagrodzenia i system premiowy
  • Zgrany zespół pasjonatów
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa Medicover Sport i oczywiście Platforma Benefitowa
  • Duża samodzielność działania
  • Praca w ambitnym i zaangażowanym zespole
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju