kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

Dla Naszego Klienta, globalnej firmy z branży produkcyjnej, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end

  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania Kandydatów

  • Prowadzenie bazy kandydatów

  • Codzienna oraz bliska współpraca z Hiring Manager’ami

  • Współpraca z HR Biznes Partnerem w zakresie realizowania projektów rekrutacyjnych

  • Współpraca z agencjami rekrutacji

  • Współpraca z urzędami, uczelniami

  • Współpraca w projektach HR & EB

  • Wsparcie w organizacji szkoleń

Nasze wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. Angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • Umiejętność pozyskiwania kandydatów metodą direct search
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań i dążeniu do celu
  • Odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Pozytywne nastawienie
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji dla sektora produkcyjnego
To oferujemy:
  • Rozwój w strukturach amerykańskiej korporacji z branży automotive
  • Dużą samodzielność przy realizowanych projektach
  • Pracę w zgranym, przyjaznym zespole
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym