kandydatów

Etat Asystent / Asystentka działu Marketingu

Firma: Grupa Cygan autoryzowany dealer Toyoty miejsce pracy: Marki

Grupa Cygan autoryzowany dealer Toyoty

Asystent / Asystentka działu Marketingu
Miejsce pracy: Marki
Zadania:
  • przygotowanie contentu i prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych (FB, IG, IN)
  • obsługa stron internetowych (CMS)
  • obsługa profili GMB
  • pomoc w organizacji i obsługa wydarzeń firmowych (praca w niestandardowych godzinach)
  • nadzorowanie stanów magazynowych marketingu
  • dokumentacja fotograficzna wydarzeń firmowych
  • aktywny udział i koordynacja akcji charytatywnych
Wymagania:
  • obsługa programów graficznych
  • umiejętność robienia zdjęć i ich obróbka
  • lekkie pióro
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • umiejętność poruszania się w social mediach
Oferujemy:
  • miłą atmosferę
  • ciekawe zadania do wykonania
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy