kandydatów

Etat Doradca ds. leasingu pojazdów

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w spółce mLeasing
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Doradca ds. leasingu pojazdów

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: JW/048/0522

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie klientów oraz systematyczna praca nad powiększaniem swojego portfela klientów;
  • wysoka aktywność w ofertowaniu klientów i proponowaniu kompleksowej oferty mLeasing;
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz dostawcami;
  • sprzedaż produktów leasingowych wraz z produktami kredytowymi i ubezpieczeniowymi;
  • realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych (wolumenowych i dochodowych).

Nasze wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu finansowania przedsiębiorstw;
  • znajomość technik sprzedaży;
  • znajomość rynku motoryzacyjnego;
  • mile widziane doświadczenie w branży leasingowej, finansowej lub motoryzacyjnej;
  • łatwość w nawiązywania relacji, komunikatywność;
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • prawo jazdy kat. B.