kandydatów

Etat Kierownik kancelarii tajnej

Firma: Komenda Rejonowa Policji Warszawa II miejsce pracy: Warszawa

Komenda Rejonowa Policji Warszawa II
Komendant Rejonowy Policji Warszawa II poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Kierownik kancelarii tajnej
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 100216

Warunki pracy

praca w siedzibie urzędu,  kontakt telefoniczny i bezpośredni z petentami, naturalne oświetlenie,  wymuszona pozycja ciała,  praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy,

Zakres zadań

  • organizowanie i koordynowanie pracy kancelarii tajnej oraz planowanie i realizacja zadań,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów niejawnych w zakresie dzialania kancelarii tajnej,
  • nadzór i koordynacja zadań związanych z przekazywaniem do archiwum lub składnicy akt dokumentów niejawnych oraz ocena protokołów brakowania dokumentacji niearchiwalnej kategorii "BC"
  • prowadzenie okresowych kontroli w zakresie stanu dokumentow niejawnych znajdujących się w kancelarii z dokumentami niejawnymi znajdującymi się w kancelarii tajnej,
  • egzekwowanie zwrotu dokumentów niejawnych do kancelarii tajnej oraz rozliczanie policjantów i pracowników w przypadku rozwiązania stosunku służbowego/pracy, przeniesienia do służby/pracy w innej jednostce/komórce organizacyjnej,
  • przechowywanie zbioru oświadczeń majątkowych oraz przyjmowanie, ewidencjonowanie,przechowywanie, wydawanie, udostępnianie, przekazywanie i wysyłanie oświadczeń o stanie majątkowym i analiz oświadczeń,
  • informowanie Pełnomocnika Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II ds. Ochrony Informacji Niejawnych o zagrożeniu utraty lub zagubienia dokumentów niejawnych wynikających z nieprzestrzegania obowiązujących w tym zakresie przepisów bądź innych nieprawidłowościach związanych z ochroną informacji niejawnych,
  • nadzór nad właściwym oznaczeniem i ewidencjonowaniem dokumentów niejawnych oraz prowadzeniem właściwych urządzeń ewidencyjnych określonych przepisami, a także odnotowywanie w urządzeniach ewidencyjnych zmiany lub zniesienia klauzuli tajności

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego
  • doświadczenie na stanowisku pracy związanym z ochroną informacji niejawnych,
  • znajomość i umiejętność interpretacji przepisów z zakresu ochrony informacji niejawnych
  • znajomość pracy na komputerze i aplikacji komputerowych
  • umiejętność organizacji pracy wlasnej,
  • umiejętność prowadzenia urządzeń ewidencyjnych
  • komunikatywność
  • umiejętności interpersonalne na poziomie podstawowym
  • dostęp do informacji niejawych oznaczonych klauzulą "ściśle tajne" lub zgoda na postępowanie sprawdzające
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • praca w administracji publicznej