kandydatów

Etat Mechanik

Firma: ELWICO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7112334, z dnia 2022-06-06

Firma ELWICO SERWIS Sp. z o.o. Sp. k. jest prężnie rozwijającą się firmą rodzinną działającą w sektorze motoryzacyjnym od ponad 35 lat. To uznany dostawca urządzeń warsztatowych, przedstawiciel uznanych europejskich marek, prowadzący profesjonalny serwis urządzeń oraz doradztwo techniczne.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Serwis

Opis stanowiska

  • Praca w serwisie - naprawa urządzeń
  • Konserwacja i przeglądy techniczne w siedzibie klienta
  • Montaż, instalacja, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Wymagania

  • Wykształcenie o profilu technicznym
  • Doświadczenie w zakresie prac mechanicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub niemieckim

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Pewne i terminowe wynagrodzenie
  • System premiowy powiązany z zadaniami
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Ubezpieczenie na życie

Pozostałe oferty pracy w firmie ELWICO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Etat Mechanik / Montażysta w serwisach samochodowych - praca mobilna w firmie: ELWICO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Warszawa 24-11-2022
Etat Mechanik / Montażysta w serwisach samochodowych w firmie: ELWICO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Warszawa 10-08-2022
Etat Mechanik w firmie: ELWICO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Warszawa 11-01-2022
Etat Mechanik - Serwisant Mobilny w firmie: ELWICO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Warszawa 03-11-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-06-2022
Wyświetleń: 94