kandydatów

Etat Project Manager

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

Dla jednego z naszych klientów realizującego kontrakty wielobranżowe w sektorach infrastruktury, przemysłu oraz kubatury. W związku z prowadzeniem nowego tematu z zakresu budowu infrastruktury telekomunikacyjnej (stacje radarowe oraz meteorologiczne). NES Fircroft prowadzi rekrutację na stanowisko

Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa
OPIS STANOWISKA

Kompleksowa realizacja projektu od momentu podpisania kontraktu do czasu zakończenia gwarancji:

  • zarządzanie realizacją umów i projektów,
  • udział w procesie przygotowania ofert i umów,
  • zarządzanie pracą zespołową projektantów różnych branż,
  • negocjowanie warunków umownych i finansowych z klientami,
  • sprawdzanie dokumentacji projektowej,
  • prowadzenie uzgodnień ze zleceniodawcami, inwestorami i dostawcami urządzeń oraz biurami współpracującymi we wszystkich stadiach projektowania i realizacji obiektu,
  • udział w uzgodnieniach formalnych ze zleceniodawcami, podwykonawcami i władzami administracyjnymi, samorządowym i w zakresie rozwiązań projektowych,
  • koordynacja i współudział w ustalaniu zasadniczych rozwiązań technicznych zawartych w opracowaniach,
  • planowanie, koordynowanie i kontrola projektów inwestycyjnych w zakresie mechanicznym i/lub budowlanym i/lub elektroenergetycznym,
  • uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń i akceptacji urzędowych,
  • odpowiedzialność za opracowanie, realizowanie i kontrolowanie budżetu kontraktu,
  • odpowiedzialność za opracowanie, realizowanie i kontrolowanie harmonogramu robót,
  • zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów oraz terminowej realizacji przedsięwzięć,
  • zarządzanie zespołem projektowym,
WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne: energetyka, telekomunikacja lub budownictwo,
  • min. 5-letni staż pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w kierowaniu projektami inwestycyjnymi w przemyśle lub budownictwie ogólnym,
  • umiejętność koordynacji pracy zespołowej,
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, AutoCAD, MS PROJECT
  • dobra znajomość zasad wyceny inwestycji, zarządzania projektami,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność w prowadzeniu projektów,
  • odpowiedzialność, stanowczość i zaangażowanie.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość zdobywania doświadczenia,
  • szkolenia zapewniające rozwój zawodowy,
  • benefity – uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym.