kandydatów

Etat Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej miejsce pracy: Kosów Lacki

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
Miejsce pracy: Kosów Lacki
Numer: StPr/22/0341
OBOWIĄZKI:

- organizowanie i koordynowanie pracy zakładowej służby bhp; - prowadzenie doradztwa w zakresie obowiązujących przepsiów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy - współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru nad warunkami pracy (Państwową Inspekcją Pracy, Państwową InspekcjąSanitarną, Urzędem Dozoru Technicznego), a także z zakładowymi organizacjami związkowymi, społeczną inspekcją pracy, służbą zdrowia itd. - udział w ocenie dokumentacjiinwestycyjnych oraz udział w odbiorach technicznych nowo budowlanych, urządzeń produkcyjnych i innych urządzeń mających wpływ na warunki bhp, -nadzorowanie i prowadzenie systematycznej kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad i przepisó bhp w zakładzie pracy -bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzajacymi do usuwania tych zagrożeń -przygotowywanie ocen i analiz stanu bhp w zakładzie -uczestniczenie w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz chorób zwiazązanych z warunkami pracy, a takze w opracowaniu wniosków profilaktycznych, - udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego związanego z wykonywaniem określonych prac, -nadzorowanie rejestru wypadków i prawidłowego przechowywania dokumentów z dziedziny bhp - odsuwanie od pracy osób, dla których praca na określonym stanowisku jest wzbroniona - prowadzenie wszelkich szkoleń z zakresu bhp w ramach posiadanych kwalifikacji zawodowych i uprawnień - prowadzenie komórki zajmującej się zagadnieniami ochrony ppoż lub ochrony środowiska

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

znajomość przepisów z zakresu BHP, ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej, obsługa urządzeń biurowych, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Kosów Lacki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej