kandydatów

Etat Specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta

Firma: Orto-fan Michał Zdybel miejsce pracy: Warszawa

ORTO-FAN® jest firmą handlową, oferującą materiały i narzędzia, z których korzystają najlepsi lekarze ortodonci na całym świecie. Posiadamy dwadzieścia pięć lat doświadczenia, współpracujemy z wieloma uznanymi ekspertami w kraju i za granicą. W naszej ofercie posiadamy kilka tysięcy produktów dla stomatologów i ortodontów.

Specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków
  • Kompleksowa obsługa połączeń przychodzących od naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż produktów ortodontycznych
  • Profesjonalne doradztwo w doborze materiałów i narzędzi ortodontycznych – nauczymy Cię wszystkiego i staniesz się specjalistą w branży stomatologicznej
  • Umiejętność swobodnej komunikacji mailowej i telefonicznej
  • Budowanie długoterminowego modelu współpracy z klientem
Nasze wymagania:
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Pogodne usposobienie,
  • Swobodna umiejętność posługiwania się komputerem,
  • Mile widziana znajomość branży stomatologicznej
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od wyników pracy,
  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia produktowe
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna i karta sportowa
  • Wynagrodzenie: 3000-5000 netto
Benefity:
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-06-2022
Wyświetleń: 77