kandydatów

Etat Operator koparko-ładowarki/ specjalista wod-kan

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie miejsce pracy: Brwinów

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Operator koparko-ładowarki/ specjalista wod-kan
Miejsce pracy: Brwinów
Numer: StPr/22/0854
OBOWIĄZKI:

Bieżąca obsługa sieci wod-kan. Usuwanie awarii na terenie gminy Brwinów. Obsługa techniczna systemów monitoringu sieci wod-kan oraz systemów zabezpieczeń. Telefoniczna obsługa klienta (udzielanie informacji technicznych). Praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli w godz. 8-16, 8-20 lub 20-8.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia- niewymagane. Uprawnienia/ umiejętności - wymagane uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki oraz czynne prawo jazdy kat. B. Niezbędne doświadczenie w pracy na kopako-ładowarce.

Miejsce pracy:

Brwinów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 680 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie