kandydatów

Etat Ekspert ds. kontroli

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Ekspert ds. kontroli
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/07106
OBOWIĄZKI:

1)Nadzór i koordynacja spraw związanych z kontrolami przeprowadzanymi w WIOŚ i w Delegaturach WIOŚ przez instytucje kontroli, uprawnione organy i jednostki nadrzędne. 2)Ewidencjonowanie kontroli zewnętrznych (rejestr kontroli zewnętrznych). 3)Analiza i ocena wyników kontroli zewnętrznych. 4)Monitorowanie realizacji zaleceń pokontrolnych wynikających z kontroli przeprowadzonych przez podmioty zewnętrzne. 5)Bieżąca współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie wykonywania zaleceń pokontrolnych. 6)Zarządzanie systemem kontroli zarządczej (w tym sprawozdawczość). 7)Tworzenie, bieżące aktualizowanie i przegląd dokumentacji koniecznej na potrzeby postępowania kontrolnego, przegląd funkcjonowania obowiązujących procedur w celu wykrycia nieprawidłowości oraz wydania rekomendacji odnośnie poprawy tego stanu rzeczy. 8)Publikowanie wyników kontroli zewnętrznych w Biuletynie Informacji Publicznej. 9)Przechowywanie, udostępnianie i archiwizowanie materiałów kontroli zewnętrznych. 10)Przekazywanie dokumentacji kontrolnej do archiwum zakładowego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie: wyższe prawo, administracja, nauki prawne; umiejętności: znajomość kodeksu postępowania administracyjnej i procedury administracyjnej; znajomość obowiązujących przepisów prawa dotyczących zagadnień kontrolnych (np. ustawa o finansach publicznych) i procedur kontrolnych; dobra organizacja pracy; umiejętność precyzyjnego formułowania wniosków w mowie i piśmie; umiejętność redagowania tekstu w poprawnej polszczyźnie; łatwość i skuteczność komunikacji; umiejętność obsługi pełnego pakietu MS Office, Internetu i poczty elektronicznej; obsługa urządzeń biurowych typu: drukarka, skaner, kopiarka; uprawnienia: posiadanie obywatelstwa polskiego; posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz wszystkich praw publicznych; niekaralność (w tym również za przestępstwa skarbowe); 42 miesięce doświadczenia zawodowego w tym 3 lata doświadczenia zawodowego w administracji publicznej oraz co najmniej 6 miesięcy w komórce kontrolnej lub w komórce audytowej lub w charakterze audytora; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: 1)Nadzór i koordynacja spraw związanych z kontrolami przeprowadzanymi w WIOŚ i w Delegaturach WIOŚ przez instytucje kontroli, uprawnione organy i jednostki nadrzędne. 2)Ewidencjonowanie kontroli zewnętrznych (rejestr kontroli zewnętrznych). 3)Analiza i ocena wyników kontroli zewnętrznych. 4)Monitorowanie realizacji zaleceń pokontrolnych wynikających z kontroli przeprowadzonych przez podmioty zewnętrzne. 5)Bieżąca współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie wykonywania zaleceń pokontrolnych. 6)Zarządzanie systemem kontroli zarządczej (w tym sprawozdawczość). 7)Tworzenie, bieżące aktualizowanie i przegląd dokumentacji koniecznej na potrzeby postępowania kontrolnego, przegląd funkcjonowania obowiązujących procedur w celu wykrycia nieprawidłowości oraz wydania rekomendacji odnośnie poprawy tego stanu rzeczy. 8)Publikowanie wyników kontroli zewnętrznych w Biuletynie Informacji Publicznej. 9)Przechowywanie, udostępnianie i archiwizowanie materiałów kontroli zewnętrznych. 10)Przekazywanie dokumentacji kontrolnej do archiwum zakładowego.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 030 do 5 030 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy