kandydatów

Etat Business development manager

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Business development manager
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/07457
OBOWIĄZKI:

wyszukiwanie klientów zagranicznych, w szczególności na rynkach angielsko-, rosyjsko- i chińskojęzycznych w celach kooperacji i inwestycyjnych w zakresie nowoczesnych technologii; poszukiwanie potencjalnych projektów inwestycyjnych w start-upy technologiczne; stały kontakt w języku angielskim, rosyjskim i chińskim z zagranicznymi współpracownikami, klientami i inwestorami w celu zapewnienia rozwoju firmy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe (w tym licencjat); znajomość zagranicznego (w szczególności chińskiego, rosyjskiego i amerykańskiego) rynku start-upów nowoczesnych technologii IT; znajomość zagranicznych (w szczególności chińskich, rosyjskich i amerykańskich) rynków finansowych, w szczególności związanych z handlem kryptowalutą; umiejętności: Word, Excel; 1 rok doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku; znajomość języka rosyjskiego i chińskiego na poziomie C1; znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy