kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Zakroczym

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jeśli szukasz ambitnej pracy, chcesz rozwijać swoją karierę w obszarze Księgowości, cenisz sobie pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku - aplikuj i dołącz do Nas!

W związku z rozwojem Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A. poszukujemy pracownika na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: mazowieckie / Zakroczym

Zakres obowiązków:

  • Prowadzisz procedury księgowe oraz dokumentację;
  • Zakładasz i prowadzisz księgi rachunkowe; ewidencję rozrachunków;
  • Księgujesz dokumenty; wynagrodzenia, operacje gospodarcze;
  • Współpracujesz z instytucjami zewnętrznymi tj. ZUS, US, NBP, GUS;
  • Sporządzasz deklaracje podatkowe i sprawozdania finansowe na potrzeby zarządu;
  • Współpracujesz z innymi działami organizacji w zakresie księgowości.

  • Posiadasz minimum 2 - 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku;
  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na samodzielną komunikację (min B2);
  • Dobrze znasz Polską Ustawę o Rachunkowości oraz przepisy prawa podatkowego;
  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe z zakresu finansów lub rachunkowości;
  • Cechuje Cię rzetelność i skrupulatność.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w polskiej firmie, często w zespole międzynarodowym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość budowania zespołu wraz z rozwojem spółki;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji z racji przynależności do dużej Grupy Kapitałowej;
  • Możliwość korzystania z pakietu benefitów przysługujących w GK Inter Cars (m.in. ubezpieczenie i opieka zdrowotna na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej, dodatkowe lekcje językowe w ramach godzin pracy);
  • Możliwość pracy hybrydowej.